Cookie Consent by Free Privacy Policy website
www.neosolar.sk
 
POLOŽIEK V KOŠÍKU: 0
V CELKOVEJ CENE: € 0,00
CZ SK

O nás

Vitajte v historicky prvom špecializovanom solárnom on-line obchodu s komponentami pre výrobu solárnej energie a akumuláciu. Neosolar je výrobcom a distribútorom komponentov pre solárne systémy a akumuláciu mnohých kvalitných značiek už od roku 2002. Každý výrobok z našej ponuky prešiel naším vlastným dlhodobým testom a môžeme Vám ho ponúknuť so zárukou najvyššej kvality. Dôkazom je napríklad plná 5 ročná záruka, ktorú poskytujeme na solárne komponenty značky Victron Energy, alebo až 20-ročná záruka na solárne FV panely.
 
Prečo nakupovať v internetovom obchode Neosolar?
Aktuálne naši spokojní zákazníci prevádzkujú už tisíce ostrovných batériových solárnych systémov v podstate v celej Európe - SR, ČR, Nemecko, Rakúsko, Poľsko, Rusko, Španielsko, Taliansko, Chorvátsko, Slovinsko atď.
Väčšinu ponúkaného tovaru držíme v dostatočnom množstve skladom, takže dokážeme ponúknuť veľmi krátke dodacie lehoty a dopravu pri nákupe nad 200 EUR zadarmo.
 
Hlavne vďaka spokojným zákazníkom sme získali cenu Hospodárskych novín VODAFONE FIRMOU ROKA 2010 v kraji Vysočina. Veríme, že aj Vám sa stane Neosolar spoľahlivým partnerom.
 
Distribútor Victron Energy:
Spoločnosť Neosolar je oficiálny distribútor produktov firmy Victron Energy pre Českú Republiku a Slovensko.
 
Servis partner Victron Energy:
Zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis produktov Victron Energy pre oblasť Česká Republika, Slovensko, Poľsko a Maďarsko.
 
Technická podpora a školenia:
Staviame na kvalitné technické podpore a to pri príprave projektu, inštaláciu i prevádzky systémov. Pravidelne organizujeme pre inštalačné firmy aj jednotlivcov tematická technické školenia a to ako pre začiatočníkov, tak i pre Oborniki z mnohých rôznych odborov, kde je požiadavka na výrobu a akumuláciu elektrickej energie - napr. Z oblasti FV inštalácií ostrovného typu (chaty, rodinné domy), oblasti autopriemysle (sanitky, policajné autá, obytné vozy), dopravy (autobusy, nákladné autá, koľajové vozidlá, dopravné značenie), vojenské aplikácie, lode, a ďalších.
 
Široká sieť spolupracujúcich inštalačných firiem:
Ponúkame širokú sieť vyškolených inštalačných firiem, ktorú neustále rozširujeme. Firmám a živnostníkom so záujmom o tento perspektívny odbor, radi poskytneme potrebné technické a obchodné informácie.
 
Jiří Zeman- konateľ 
 

 
Volajte +420 567 313 652 (Po-Pá 8-16:30)
Adresa
  • Neosolar, spol. s r.o.
  • Pávovská 5456/27a
  • 586 01 Jihlava
  • Česká republika
Platební brána ComGate
Kontakty
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Ste prihlásení ako. Host.
Neplatné užívateľské meno, alebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.