Menič/nabíjač Victron Energy Multiplus 12V/800VA/35A-16A
PLU
4652
EAN
PN
PMP121800000
Hmotnosť
6,5 kg / ks
Záruka
60 mesiacov
Dostupnosť
Skladom 5 ks
Vaša cena s DPH
Vaša cena bez DPH
+RP s DPH
ks
Hlavní vlastnosti:
Paralelní provoz a třífázový provoz
Funkce PowerControl
Funkce PowerAssist
Čtyřstupňová adaptivní nabíječka a duální nabíjení baterií
Hlavní výstup poskytuje výkonné nabíjení bateriového systému pomocí pokročilého systému „adaptivního nabíjení“. Software jemně dolaďuje třístupňový automatický proces tak, aby vyhovoval stavu baterie a přidává čtvrtý stupeň pro dlouhé období nabíjení float. Kromě toho bude MultiPlus nabíjet druhou baterii pomocí nezávislého výstupu udržovacího nabíjení určeného pro startovací baterii hlavního motoru nebo generátoru (pouze 12 a 24V model).
Vysoký startovací výkon
Režim „Search“
Programovatelné relé
Dálkové zapnutí / vypnutí / zapnutí nabíječky
Třípólový konektor.
Konfigurace, monitorování a řízení systému na místě
Po instalaci je MultiPlus připraven k použití.
Některá nastavení lze změnit pomocí DIP přepínačů.
Modely 1600/2000 VA: nabíjecí napětí baterie / režim „Search“.
Pro více nastavení použijte VE-Config nebo VE.Bus Smart dongle.
Vzdálená konfigurace a monitorování
Po připojení k internetu lze k systémům přistupovat vzdáleně a měnit nastavení.
Technické parametry:
  • výstupní napětí: 230 VAC ± 2 %, frekvence: 50 Hz ± 0,1 %
  • vstupní napětí: 187-265 VAC, frekvence: 45 – 65 Hz
  • trvalý výkon při 25ºC: 800 VA / 700 W
  • špičkový výkon: 1600 W
  • max. účinnost: 92%
  • vlastní spotřeba: max. 7 W
  • vlastní spotřeba v „Search“ modu: 2 W
  • rozpětí provozních teplot: -40 do +65 °C (s možností nuceného chlazení ventilátorem)
  • vlhkost (nekondenzující): max. 95%
  • hmotnost: 6,4 kg
  • rozměr: 360 x 240 x 100 mm
Na produkty Victron Energy poskytuje výrobce záruku 5 let.
VýrobcaVictron Energy
Technológianízkofrekvenčný
Trvalý výkon700 W
Napätie batérie12 V