Menič/nabíjač Victron Energy MultiPlus C 12V/1600VA/70A-16A
PLU
4233
EAN
PN
CMP122160000
Hmotnosť
11,5 kg / ks
Záruka
60 mesiacov
Dostupnosť
obvykle do 7 dní
Vaša cena s DPH
Vaša cena bez DPH
+RP s DPH
ks
Prihláste sa a nechajte si strážiť dostupnosť
Jeden AC vstup
MultiPlus je vybaven jedním AC vstupem pro připojení distribuční sítě nebo např. generátoru.
Pokud jsou potřeba dva AC vstupy, pak zvolíme jednotku Quattro.
Dva AC výstupy
Čtyři fáze nabíjení adaptivní nabíječkou a dvěma výstupy pro nabíjení baterie
Prakticky neomezený výkon díky paralelnímu provozu
Až 6 jednotek MultiPlus může pracovat paralelně k dosažení vyššího výkonu. Šest x 24/5000/120 měničů, například poskytuje 25 kW / 30 kVA výkon a 720 A nabíjecí kapacitu.
Třífázový provoz
Unikátní vlastnosti funkce PowerAssist
Solární energie
AC proud můžete mít k dispozici i v případě výpadku distribuční sítě.
Konfigurace systému
Vzdálený monitoring a konfigurace systémů
https://vrm.victronenergy.com/landingpage
Režim ESS – Energy Storage System
Příklady konfigurace ESS systémů:
1. Klasická síťová elektrárna doplněná o ukládání energie
2. Energii z FV panelů zpracovává MPPT solární regulátor.
4. I takto může ESS systém fungovat a umožňuje kombinaci všech tří zdrojů FV současně.
Ostrovní – OFF-GRID režim pro místa bez připojení k distribuční síti:
Režim pro mobilní aplikace – obytná auta, vojenská vozidla, sanitky
UPS režim
Základní technické parametry naleznete v níže přiloženém technickém listu.
VýrobcaVictron Energy
Technológianízkofrekvenčný
Trvalý výkon1300 W
Napätie batérie12 V