Menič/nabíjač Victron Energy MultiPlus-II 48V/15000VA/200-100 230V
Menič/nabíjač Victron Energy MultiPlus-II 48V/15000VA/200-100 230VMenič/nabíjač Victron Energy MultiPlus-II 48V/15000VA/200-100 230VMenič/nabíjač Victron Energy MultiPlus-II 48V/15000VA/200-100 230VMenič/nabíjač Victron Energy MultiPlus-II 48V/15000VA/200-100 230VMenič/nabíjač Victron Energy MultiPlus-II 48V/15000VA/200-100 230VMenič/nabíjač Victron Energy MultiPlus-II 48V/15000VA/200-100 230V
PLU
4995
EAN
PN
PMP483150000
Hmotnosť
76,5 kg / ks
Záruka
60 mesiacov
Dostupnosť
Na ceste voľných:
3 ks (20.5.2026)
Vaša cena s DPH
Vaša cena bez DPH
+RP s DPH
ks
Prihláste sa a nechajte si strážiť dostupnosť
UPOZORNĚNÍ: Tento model prozatím není registrován na NZÚ.
UPOZORNĚNÍ: jednotky MultiPlus II 8,10 a 15kVA nelze řadit paralelně.
Hlavní vlastnosti:
PowerControl a PowerAssist
Solární energie
Jeden AC vstup
Dva AC výstupy
Prakticky neomezený výkon díky paralelnímu a třífázovému provozu
Až 6 jednotek MultiPlus-II může pracovat paralelně k dosažení vyššího výkonu. Např. šest jednotek 48/5000/70 poskytuje 25kW/30kVA výstupní výkon a nabíjecí výkon 420 A. Tři jednotky stejného typu mohou být nakonfigurovány pro třífázový provoz s fázovým posunem. Ale to není vše, až 6 paralelně řazených jednotek může tvořit jednu fázi. Třífázový systém tak může sestávat až z 18 jednotek se souhrnným trvalým výstupním výkonem 75kW/90kVA a nabíjecím výkonem 1200 A.
ESS: Systémy pro skladování energie
Konfigurace, monitorování a řízení systému lokálně
Vzdálená konfigurace a monitorování
Čtyři fáze nabíjení adaptivní nabíječkou se dvěma výstupy pro nabíjení baterie
Konfigurace systému
Pro uvedené softwary budete potřebovat PC komunikační rozhraní MK3-USB.
Technické parametry:
  • výstupní napětí: 230 VAC ± 2 % Frekvence: 50 Hz ± 0,1 %
  • vstupní napětí: 187-265 VAC, frekvence: 45 – 65 Hz
  • trvalý výkon při 25ºC: 15000 VA / 12000W
  • špičkový výkon: 27000 W
  • transferový proud: 100A
  • max. účinnost: 95%
  • vlastní spotřeba: max. 55 W
  • vlastní spotřeba v „Search“ modu: 6 W
  • rozpětí provozních teplot: -40 do +65 °C (chlazení s ventilátorem)
  • vlhkost (nekondenzující): max. 95%
  • hmotnost: 80 kg
  • rozměr: 810 x 405 x 217 mm
Na produkty Victron Energy poskytuje výrobce záruku 5 let.
VýrobcaVictron Energy
Technológianízkofrekvenčný
Trvalý výkon12000 W
Napätie batérie48 V