MPPT solárny regulátor Victron Energy SmartSolar RS 450/200-MC4
Robustný a rýchly MPPT regulátor s VE.Can pre náročné podmienky s napätím panelov až 450V, nabíjací prúd 200A. Pro batérie 48V, FV max 11500Wp, integrovaný Bluetooth smart a displej, novo s konektormi MC4.
PLU
5114
EAN
PN
SCC145120512
Hmotnosť
13 kg / ks
Záruka
60 mesiacov
Dostupnosť
Skladom 24 ks
Vaša cena s DPH
Vaša cena bez DPH
+RP s DPH
ks
MPPT RS je solární regulátor nabíjení určený pro provoz s FV napětím mezi 80 – 450 V a určený k nabíjení 48V baterií, nyní s konektory MC4.
Hlavní vlastnosti:
Ultra-rychlý regulátor solárního nabíjení se sledováním maximálního výkonu (MPPT):
MPPT RS SmartSolar je 48 V solární regulátor nabíjení s až 450 V DC PV vstupem 200 A, s konektory MC4. Používá se v solárních aplikacích on-grid a off-grid, kde je požadovaný maximální nabíjecí výkon baterie.
Více nezávislých sledovacích vstupů MPPT:
Izolované FV přípojky pro dodatečnou bezpečnost:
Plná galvanická izolace mezi připojením FV a baterií poskytuje další celkovou bezpečnost systému.
Široký rozsah napětí MPPT:
Provozní rozsah 80 – 450 V DC PV, se spouštěcím napětím 120 V DC PV.
Displej a Bluetooth:
Monitorování izolačního odporu FV při vyšším napětí:
VE.Can a VE.Direct port:
I/O připojení:
Další vlastnosti:
  • pokročilá detekce maximálního výkonu v případě podmínek částečného zastínění
  • vynikající účinnost konverze
  • maximální účinnost 96 %.
  • flexibilní nabíjecí algoritmus
  • plně programovatelný algoritmus nabíjení a osm přeprogramovaných předvoleb baterie.
  • rozsáhlá elektronická ochrana
  • ochrana proti přehřátí a snížení výkonu při vysoké teplotě.
  • volitelný externí snímač napětí a teploty
Technické parametry:
  • napětí baterie: 48 V
  • nabíjecí proud: 200 A
  • FV max: 11.5 kW při 57.6 V
  • maximální napětí DC FV naprázdno: 450 V
  • Startovací DC napětí: 120 V
  • maximální účinnost: 96 %
  • provozní teplota: -40 až +60 °C (chlazení s ventilátorem)
  • terminály pro baterii: šrouby M8
  • terminály pro PV panely: 1 pár konektorů MC4 na tracker
  • třída ochrany: IP21
  • rozměry (v x š x h): 487 x 434 x 146 mm
  • hmotnost: 13,7 kg
Upozornění:
Na produkty Victron Energy poskytuje výrobce záruku 5 let.
VýrobcaVictron Energy
TechnológiaMPPT
Napätie48 V