Victron Energy Multi RS Solar 48/6000/100-450/100
Multi RS Solar 48/6000/100-450/100 je 48V 6kVA striedač/nabíjač s dvoma nezávislými 3kWp PV 450V MPPT sledovacími vstupmi pre celkový 6kWp PV.
PLU
5099
EAN
PN
PMR482602020
Hmotnosť
12,534 kg / ks
Záruka
60 mesiacov
Dostupnosť
obvykle do 7 dní
Vaša cena s DPH
Vaša cena bez DPH
+RP s DPH
ks
Prihláste sa a nechajte si strážiť dostupnosť
Multi RS Solar 48/6000/100-450/100 je 48V 6kVA střídač/nabíječ se dvěma nezávislými 3kWp PV 450V MPPT sledovacími vstupy pro celkový 6kWp PV. Díky vysokofrekvenční technologii a novému designu váží tento výkonný měnič pouze 11 kg. Kromě toho má vynikající účinnost, nízkou spotřebu v pohotovostním režimu a velmi tichý provoz. Displej zobrazuje parametry baterie, střídače a solární energie. Ke stejným parametrům lze přistupovat pomocí chytrého telefonu nebo jiného zařízení podporujícího technologii Bluetooth pomocí aplikace VictronConnect.
Provozní režimy
  2. Záložní režim – přepne do záložního režimu při výpadku sítě.
  3. Režim Off-grid – funguje bez připojení k síti v ostrovním režimu
Vlastnosti:
PowerControl a PowerAssist - zvýšení kapacity sítě nebo generátoru
Displej, Bluetooth a aplikace VictronConnect
Rozšiřitelná fotovoltaická kapacita, střídavě i stejnosměrně
Komunikační porty
I/O připojení
Pro připojení programovatelného relé, snímače teploty a snímače napětí.
Parametry:
  • Rozsah vstupního DC napětí: 38 – 62 V
  • Výstupní napětí: 230 VAC ± 2 %
  • Frekvence: 50 Hz ± 0,1 %
  • Trvalý výstupní výkon při 25 °C: 4800 W při 46 V DC až 5300 W při 52 V DC (lineárně zvyšuje)
  • Trvalý výstupní výkon při 40 °C: 4500 W
  • Trvalý výstupní výkon při 65 °C: 3000 W
  • Špičkový výkon: 9 kW po dobu 3 sekund, 7 kW po dobu 4 minut
  • Zkratový výstupní proud 45A
  • Spotřeba při nulové zátěži: 20W
  • Maximální napětí FV pole naprázdno: 450 V
  • Rozsah provozního napětí MPPT: 80 – 450 V
VýrobcaVictron Energy
Technológiavysokofrekvenčný
Trvalý výkon4800 W
Napätie batérie48 V
Bluetootháno
TechnológiaMPPT
Napätie FV450 V
Nabíjací prúd100 A