Menič Victron Energy 12V/500VA VE.Direct
PLU
3703
EAN
PN
PIN121501200
Hmotnosť
4,1 kg / ks
Záruka
60 mesiacov
Dostupnosť
Skladom 2 ks
Na ceste voľných:
18 ks (14.5.2026)
Vaša cena s DPH
Vaša cena bez DPH
+RP s DPH
ks
Hlavní vlastnosti:
Lehce dostupné terminály:
VE.Direct:
Port VE.Direct lze připojit k:
  • Počítač (je potřeba kabel rozhraní VE.Direct to USB)
Plně konfigurovatelné:
  • Spuštění alarmu nízkého napětí baterie a resetování úrovní
  • Úrovně vypnutí a restartu při nízkém napětí baterie
  • Dynamické vypínání: úroveň vypínání závislá na zatížení
  • Výstupní napětí 210 – 245 V
  • Frekvence 50 Hz nebo 60 Hz
  • Zapnutí/vypnutí režimu ECO a úroveň snímání režimu ECO
Sledování:
  • Vstupní a výstupní napětí, % zatížení a alarmy
Osvědčená spolehlivost:
Vysoký startovací výkon:
ECO režim:
Dálkové zapnutí/vypnutí:
LED diagnostika:
Stavové diody lze využít k diagnostice zařízení, viz. návod k použití.
Victron Connect:
Technické parametry:
  • výstupní napětí: 230 V AC +/- 3% 50 Hz nebo 60 Hz +/- 0,1%
  • trvalý výkon při 25 ºC: 500 VA / 400 W
  • špičkový výkon: 900 W
  • max. účinnost: 90 %
  • vlastní spotřeba při nulovém zatížení: max 6 W
  • vlastní spotřeba v režimu ECO: max 1 W
  • připojení 230 V AC: Schuko (CEE 7/4)
  • rozpětí provozních teplot: -40 až +65º C (ventilátorem podporované chlazení)
  • vlhkost (nekondenzující): max. 95 %
  • třída ochrany: IP21
  • hmotnost: 3,9 kg
  • rozměr: 86 x 172 x 275 mm
Na produkty Victron Energy poskytuje výrobce záruku 5 let.
VýrobcaVictron Energy
Technológianízkofrekvenčný
Trvalý výkon400 W
Napätie batérie12 V