Menič Victron Energy 48V/2000VA Smart
PLU
3951
EAN
PN
PIN482201000
Hmotnosť
13,2 kg / ks
Záruka
60 mesiacov
Dostupnosť
obvykle do 7 dní
Vaša cena s DPH
Vaša cena bez DPH
+RP s DPH
ks
Prihláste sa a nechajte si strážiť dostupnosť
Hlavní vlastnosti:
Lehce dostupné terminály:
Vestavěné Bluetooth:
  • alarm nízkého napětí baterie
  • úrovně vypnutí a restartu při nízkém napětí baterie
  • dynamické vypínání: úroveň vypínání závislá na zatížení
  • výstupní napětí: 230 VAC ±2 %
  • frekvence: 50 Hz nebo 60 Hz
  • zapnutí/vypnutí režimu ECO a úroveň snímání režimu ECO
  • alarmové relé
  • sledování: vstupní a výstupní napětí, zátěž a alarmy
VE.Direct
Osvědčená spolehlivost
Vysoký startovací výkon
ECO režim
Dálkové zapnutí/vypnutí
LED diagnostika
Stavové diody lze využít k diagnostice zařízení, viz. návod k použití.
Victron Connect
Technické parametry:
  • výstupní napětí: 230 V AC ± 2 % 50 Hz nebo 60 Hz ± 0,1 %
  • trvalý výkon při 25 ºC: 2000 VA / 1600 W
  • špičkový výkon: 4000 W
  • max. účinnost: 94 %
  • vlastní spotřeba při nulovém zatížení: max. 11 W
  • vlastní spotřeba při nulovém zatížení v režimu ECO: max. 2,1 W
  • připojení 230 V AC: šroubové svorky
  • rozpětí provozních teplot: -40 až +65ºC (ventilátorem podporované chlazení)
  • vlhkost (nekondenzující): max. 95%
  • třída ochrany: IP21
  • hmotnost: 13 kg
  • rozměr: 485 x 219 x 125 mm
Na produkty Victron Energy poskytuje výrobce záruku 5 let.
VýrobcaVictron Energy
Technológianízkofrekvenčný
Trvalý výkon1600 W
Napätie batérie48 V